min read
ΕΝΑ ΧΡΥΣΟ ΚΑΙ ΔΥΟ ΑΡΓΥΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΙΒΟΥ!!!
![ΕΝΑ ΧΡΥΣΟ ΚΑΙ ΔΥΟ ΑΡΓΥΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΙΒΟΥ!!!](/images/2023/03/07/332230748_1145175829509842_2287115133791088045_n_large.jpg)
Με τρία μετάλλια, ένα χρυσό και δυο αργυρά από τους Μίλτο Τεντόγλου, Μανώλη Καραλή και Νίκο Ανδρικόπουλο επέστρεψε η Εθνική ομάδα από την Κωνσταντινούπολη, όπου διεξήχθη το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα κλειστού Στίβου!
Την απονομή στον Μίλτο Τεντόγλου έκανε ο Πρόεδρος του Συλλόγου μας και μέλος της Ευρωπαϊκής Ομοσπονδίας Στίβου, Παναγιώτης Δημάκος και η Πρόεδρος του ΣΕΓΑΣ, Σοφία Σακοράφα!
Πολλά Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά και τους προπονητές τους!
7/3/2023